Artikelomschrijving
Kandelaar van hout met metalen inleg voor taps toelopende kaarsen die je naar eigen smaak kunt versieren.
De kandelaar is gemaakt van hout en heeft een eenvoudige, natuurlijke uitstraling. Als je op het hout wilt schilderen, kun je onze Plus Color-hobbyverf gebruiken, die heel goed dekt. Als de kleur er gebeitst moet uitzien, kan je de verf verdunnen en de kandelaar als laatste stap vernissen, zodat het oppervlak goed beschermd is.
Een kandelaar zorgt voor gezellige momenten bij kaarslicht. En het is helemaal aan jou hoe je de kandelaar versiert zodat hij past in jouw interieur:.
Maak van de kandelaar bijvoorbeeld een lichaam met een hoofd. Schilder de kandelaar eerst en voeg dan kleine details toe met een Plus Colour-marker. Je kunt het figuur ook haar geven (kies hiervoor metaaldraad, want dat is het veiligst in de buurt van open vuur)
Maak van de kaarsenhouder een kleurrijke decoratie voor in huis en beschilder deze met Plus Colour-hobbyverf
Voeg mooie details toe aan de kandelaar met een houtverbrandingstool